MÖBLER / Soffor / Utdragssoffa 14477364

nr 1447 7364

Utdragssoffa

1800-tal, bemålad. Längd: 180 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:45:55